Nabór 2016 – Chór Kameralny ZUT w Szczecinie

NABÓR 2016  - ”Śpiewaj i podróżuj z nami” - www.spiewajznami.pl  

Główny nabór w tym roku trwa od 30.09.2016 do 13.12.2016 we wtorki i czwartki w godz: 19-21 w Budynku Jednostek Międzywydziałowych (tzw. BMW lub BJM), pokój 504

Przyjmujemy chętnych przez cały rok, jednak jeśli chcesz zacząć „od początku”, zapraszamy w powyższym terminie.

Przystąp do chóru, poznaj przyjaciół na całe życie, zakochaj się w chóralnym śpiewaniu … lub w innej chórzystce czy chórzyście ;-)
Przeżyj z nami niezapomniane chwile podczas koncertów, nagrań, sesji zdjęciowych, a także podczas wyjazdów zagranicznych: Litwa, Łotwa, Ukraina, Węgry, Norwegia, Dania, Niemcy, Chorwacja, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia… i in.

nabor_2014_dlaczego_zmn

dlaczego_w_wannie

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy najczęściej podróżującym szczecińskim chórem !

 


NA PRZESŁUCHANIA ZAPRASZAMY
WE WTORKI I CZWARTKI
w godz. 19:00 do 21:00

Budynek Jednostek Międzywydziałowych ZUT
Al. Piastów 17, piętro V, pok. 504, 506

 

Zapraszamy studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, uczniów innych szczecińskich uczelni, szkół średnich oraz wszystkie osoby, które chcą zobaczyć w jaki sposób śpiewanie w naszym chórze może całkowicie zmienić jego życie :-)

Mile widziane są osoby z wykształceniem muzycznym, ale jako że jesteśmy chórem amatorskim, zapraszamy także osoby, które znają nuty na poziomie podstawowym lub chcą dopiero je poznać.
Przez ponad 2o lat istnienia chóru śpiewali u nas matematycy, chemicy, fizycy, dziennikarze, fotografowie, księgowi… niektórzy nauczyli się nut dopiero po przyjściu do chóru. Bo każdy może śpiewać, wystarczy chcieć ! :-)

Zapraszamy bardzo serdecznie !