Nabór do chóru

 

Próby odbywają się we wtorki i czwartki w godz: 19:00-21:00 w Budynku Jednostek Międzywydziałowych (tzw. BMW lub BJM), pokój 504, 506.

Przystąp do chóru, poznaj przyjaciół na całe życie, zakochaj się w chóralnym śpiewaniu… lub w innej chórzystce czy chórzyście

Przeżyj z nami niezapomniane chwile podczas koncertów, nagrań, sesji zdjęciowych, a także podczas wyjazdów zagranicznych: Litwa, Łotwa, Ukraina, Węgry, Norwegia, Dania, Niemcy, Chorwacja, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia… i jeszcze dalej!

nabor_2014_dlaczego_zmn

dlaczego_w_wannie

 

 

Jesteśmy najczęściej podróżującym szczecińskim chórem!

 

NA PRZESŁUCHANIA ZAPRASZAMY WE WTORKI I CZWARTKI w godz. 19:00 do 21:00

Budynek Jednostek Międzywydziałowych ZUT, Al. Piastów 48, piętro V, pok. 504, 506

Zapraszamy studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, uczniów innych szczecińskich uczelni, szkół średnich oraz wszystkie osoby, które chcą zobaczyć w jaki sposób śpiewanie w naszym chórze może całkowicie zmienić jego życie 

Mile widziane są osoby z wykształceniem muzycznym, ale jako że jesteśmy chórem amatorskim, zapraszamy także osoby, które znają nuty na poziomie podstawowym lub chcą dopiero je poznać.
Przez 30 lat istnienia chóru śpiewali u nas matematycy, chemicy, fizycy, dziennikarze, fotografowie, księgowi… niektórzy nauczyli się nut dopiero po przyjściu do chóru. Bo każdy może śpiewać, wystarczy chcieć! 

Zapraszamy bardzo serdecznie!